Ціна на квартири у Києвськїй області від забудовніка (2017) - ЖК Саме Той
UA RU
phone
050 357-28-56
050 357-28-56

Ціни

logo
8000
грн/кв.м

100% оплата

8 499
грн/кв.м

50% перший внесок, розстрочка до 24 міс.

8 999
грн/кв.м

30% перший внесок, розстрочка до 36 міс.

Термін розстрочки
до 3 років

Перший внесок
від 30%

Індивідуальний підхід
до кожного

Всі умови обговорюються індивідуально з кожним покупцем при укладанні договору.

Як обрати квартиру серед тисяч пропозицій?

Це питання актуальне для кожного, хто знаходиться перед вибором покупки власної квартири у київській області — у містах Буча, Ірпінь, Ворзель та Немішаєве.

Звертаючись безпосередньо до забудовника і купуючи квартиру у Немішаєве в ЖК «Саме Той», ви можете бути впевнені у надійності, якості, безпеці та розумному капіталовкладенні. Сьогодні купити квартиру у новобудові у передмісті Києва набагато доцільніше, ніж шукати квартиру в області на вторинному ринку. По-перше, це абсолютно нове житло, по-друге, гарантія від забудовника, по-третє, доступна ціна. Ринок нерухомості пропонує квартири від забудовника у Бучі, Ірпені, Ворзелі. Купити квартиру у цих містечках коштує дорожче, ніж купити квартиру в київській області в містечку Немішаєве в ЖК «Саме Той». Квартири від забудовника у ЖК мають розумно спланований простір, до того ж, під час будівництва забудовник дозволяє модифікувати квартиру за власним архітектурним проектом. Тож, можете наймати дизайнера і будувати все, що захочете!

До будівництва ЖК «Саме той» залучений надійний і досвідчений забудовник — ТОВ «Євробуд». Компанія має багаторічний досвід будівництва затишних сучасних житлових комплексів у київській області, які на сьогоднішній день збудовані у Бучі та Немішаєве. Забудовник «Євробуд» прагне надавати якісне та доступне житло кожному. Якщо ви хочете жити у київській області та купити власну квартиру за розумною ціною — обирайте квартиру у ЖК «Саме Той» від забудовника «Євробуд».

Шукаючи квартиру у передмісті, відкиньте вже усталені уявлення про житло у Бучі, Ірпені або місті Ворзель. Сьогодні на краєвиді київської області є Немішаєве — невеличкий оазис в передмісті, який пропонує дешеві ціни на купівлю квартири у забудовника. Сотні власників квартир від забудовника у Немішаєве задоволені власним вибором квартири — одним з таких щасливців можете стати і ви. Тож, забудьте про купівлю квартири на вторинному ринку — оселяйтесь у новобудові в ЖК «Саме Той» у Немішаєве! Ознайомтесь з роботою ЖК «Саме Той» у соціальних мережах на нашій сторінці за посиланням https://www.facebook.com/same.toi.nemishaeve/?fref=ts. Отримати детальну інформацію та відповіді на питання, що вас цікавлять, ви можете, зателефонувавши нашій команді, за номером +38 050 357-28-56.