Про нас

Забудовник

Про забудовника та переваги квартири

Для будівництва ЖК «Саме той» задіяний надійний, досвідчений Забудовник ТОВ «Євробуд» з багаторічним досвідом у сфері будівництва та модернізації об’єктів нерухомості.

ТОВ «Євробуд» у своїй професійній діяльності крокує у ногу з сучасними тенденціями у сфері будівництва, освоює нові ринки нерухомості, проектує і будує інноваційні, сучасні, технологічно-удосконалені будинки, використовуючи при цьому тільки якісні будівельні матеріали від надійних виробників. В будівництві залучена справжня команда професіоналів, яка працює для досягнення 100% результату.

Завдяки Генпідрядній організації ПрАТ ПМК-6 «Поліськсільбуд» повний цикл будівельно-монтажних робіт виконується якісно, вчасно, відповідно проекту та ДБНУ.

ЖК «Саме Той» – це унікальна можливість вигідно придбати власне житло у київській області, в передмісті столиці, ЖК «Саме Той» пропонує комфортні просторі квартири у новобудові в затишному містечку Немішаєве, що знаходиться неподалік від Києва, по сусідству від Бучі, Ірпеня, Ворзеля та Гостомеля. Купити квартиру в Немішаєве означає обрати комфортне життя на свіжому повітрі, у тиші та спокої, у власній просторій квартирі в новобудові.

В нашому житловому комплексі в Немішаєве близько 500 квартир, кожна з яких цікава та індивідуальна. В першій черзі будівництва однокімнатні квартири площею від 36 до 45 квадратних метрів, двокімнатні квартири площею від 58 до 62 квадратних метрів. Теплі кольори фасадів, якісне внутрішнє наповнення, просторі і зручні планування та індивідуальне опалення в кожній квартирі надають додатковий комфорт для мешканців. Якісні матеріали, зручне планування та цікаві архітектурні рішення не залишать байдужим жодного. Тільки-но уявіть, що тепер ви зможете затишно облаштувати власну квартиру, зробити ремонт своєї мрії та не платити за оренду чужих квартирних метрів. Купити квартиру у Немішаєве означає назавжди відмовитись від великих орендних плат та надокучливих орендодавців. Тепер ви зможете зі спокоєм та комфортом жити у власній квартирі.

Покупка квартири у Немішаєве має ще ряд переваг щодо своїх колег – квартир у Бучі, Ірпені, Гостомелі та Ворзелі. «Саме той» надає вигідні пропозиції по купівлі квартир у київській області, тут власне житло у новобудові можна придбати лише за 7500 грн за квадратний метр. Також забудовник «Євробуд» надає безвідсоткову розстрочку та вигідні пропозиції щодо першого внеску. Купити власну квартиру в новобудові тепер дуже просто, ЖК «Саме Той» пропонує вигідне житло для кожного! Отож, не варто чекати та гаяти час – жити у власній квартирі можна просто зараз. Купуйте власну квартиру в ЖК «Саме Той» в Немішаєве в комфортній доступності від Києва та у безпосередньому сусідству з такими містами як Ірпінь, Буча, Гостомель та Ворзель.

Чекаємо на Ваші дзвінкі за телефоном +38 050 357-28-56 або будемо раді відповісти на усі ваші питання щодо купівлі квартири у київській області у наших соціальних мережах за посиланням https://www.facebook.com/same.toi.nemishaeve/?fref=ts .

0
Кількість квартир
0
Кількість вільних квартир
0
Кілометрів до Києва
0
Розсрочка (місяців)