ТОВ 'Євробуд' - досвідченність, надійність та переваги квратир від забудовника - ЖК Саме Той
UA RU
phone
050 357-28-56
050 357-28-56

Про забудовника та переваги квартири

logo euro

Для будівництва ЖК «Саме той» задіяний надійний, досвідчений Забудовник ТОВ «Євробуд» з багаторічним досвідом у сфері будівництва та модернізації об’єктів нерухомості.

ТОВ «Євробуд» у своїй професійній діяльності крокує у ногу з сучасними тенденціями у сфері будівництва, освоює нові ринки нерухомості, проектує і будує інноваційні, сучасні, технологічно-удосконалені будинки, використовуючи при цьому тільки якісні будівельні матеріали від надійних виробників. В будівництві залучена справжня команда професіоналів, яка працює для досягнення 100% результату.

Завдяки Генпідрядній організації ПрАТ ПМК-6 «Поліськсільбуд» повний цикл будівельно-монтажних робіт виконується якісно, вчасно, відповідно проекту та ДБНУ.

Для будівництва ЖК «Саме той» залучений надійний, досвідчений та Забудовник ТОВ «Євробуд» з багаторічним досвідом у сфері будівництва та модернізації об’єктів нерухомості.

ТОВ «Євробуд» у своїй професійній діяльності крокує у ногу з сучасними тенденціями у сфері будівництва, освоює нові ринки нерухомості, проектує і будує інноваційні, сучасні, технологічно-удосконалені будинки, використовуючи при цьому тільки якісні будівельні матеріали від надійних виробників. В будівництві залучена справжня команда професіоналів, яка працює для досягнення 100% результату. Завдяки Генпідрядній організації ПрАТ ПМК-6 «Поліськсільбуд» повний цикл будівельно-монтажних робіт виконується якісно, вчасно, відповідно проекту та ДБНУ. Забудовник має досвід будівництва комфортабельних житлових комплексів в київській області, наразі реалізовані та заселені житлові комплекси у Бучі та Немішаєве. Надійний забудовник «Евробуд» прагне надавати якісне та доступне житло кожному. Якщо ви прагнете жити поблизу Києва та купити комфортабельну квартиру за розумною ціною – тоді забудовник «Євробуд» це саме ваш вибір.

Якщо порівнювати «Євробуд» з іншими забудовниками Бучі та Ірпеня, то варто зазначити, що «Євробуд» має надійну інвестиційну базу, відповідних підрядників, а головне – задоволених мешканців, які вже обрали квартири у житлових комплексах, які були збудовані під надійним керівництвом ТОВ «Євробуд».

У своїх проектах забудовник відштовхується від реальних потреб своїх майбутніх мешканців та пропонує просторі та комфортні квартири. В ЖК «Саме Той» в Немішаєве близько 500 квартир, кожна з яких цікава та індивідуальна. В першій черзі будівництва однокімнатні квартири площею від 36 до 45 квадратних метрів, двокімнатні квартири площею від 58 до 62 квадратних метрів. Теплі кольори фасадів, якісне внутрішнє наповнення, просторі і зручні планування та індивідуальне опалення в кожній квартирі надають комфорт для мешканців та додаткову повагу до забудовника. Ваша майбутня квартира знаходиться у надійних руках забудовника ТОВ «Євробуд», який має багатолітній досвід та довіру, що сформувалася за весь період існування забудовника на ринку нерухомості України. Надійний забудовник Ірпеня та Бучі тепер і в Немішаєве! Ваша квартира вже чекає на Вас! Більше про забудовника та наш ЖК «Саме Той» у Немішаєве можна дізнатися за телефоном +38 050 357-28-56 або у наших соціальних мережах за посиланням https://www.facebook.com/same.toi.nemishaeve/?fref=ts .